Чернівецьке управління освіти, школа і 200 тисяч гривень

Чернівецьке управління освіти, школа і 200 тисяч гривеньУправління освіти в Чернівецькій міській раді виділило значні кошти на ремонтні роботи загальноосвітньої школи №8, що на вул. Дзержика, 22. Проте, як виявили помічники Романа Ванзуряка, проведений ремонт не був здійснений в повному обсязі. Зі слів одного із працівників школи стало відомо, що працівниками правоохоронних органів здійснювалась перевірка стосовно порушень при проведенні ремонтних робіт.

З огляду на вищесказане, Роман Ванзуряк звернувся до Державної фінансової інспекції у Чернівецькій області з проханням надати копію акту ревізії Управління освіти щодо порушення кримінальної справи. На що була отримана відповідь, у якій дійсно визнавався скоєний злочин.

«Ремонтні роботи у школі №8 проводились впродовж п’яти років. За цей час із державного бюджету маже 200 тисяч зі всіх виділених коштів так і не надійшли на виконання запланованих цілей. У квітні цього року цю справу було внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань, а у червні Держфінінспекцією було проведено позапланову ревізію фінансово-господарської діяльності Управління освіти, – розповідає хід розслідування помічник народного депутата Романа Ванзуряка Микола Юрійчук. – За розкрадання грошей хтось повинен нести покарання. Відповідальність за такий безлад у першу чергу має взяти на себе начальник міського управління освіти. Сьогодні бюджет пустує. Але й ті мізерні кошти, якими хочуть полатати діри, – і ті не виконують свого цільового призначення».

Державна фінансова інспекція звернулась до СУ УМВС України в Чернівецькій області, посилаючись на те, що відомості досудового розслідування можна розголошувати лише з дозволу слідчого або прокурора.

Попри те, що замішані у цій справі люди не хочуть надати широкого розголосу розкраданню майже 200 тисяч і уміло приховують сліди, партія «УДАР» вкаже на винних і прослідкує, щоб вони понесли відповідальність.

Джерело та світлина БукІнфо

Новини Партнерів