Буковині загрожує землетрус?

Землетрус у 8 балів за шкалою Ріхтера прогнозує румунське Географічне товариство . Вчора свої припущення з цього приводу висловив фахівець з Буковині загрожує землетрус?Землетрус у 8 балів за шкалою Ріхтера прогнозує румунське Географічне товариство. Вчора свої припущення з цього приводу висловив фахівець з геофізики Рою Ніку. Він стверджує, що трусити може вже в найближчі 7 днів, а зона епіцентру землетрусу приблизно буде перебувати біля Кишинева.

При цьому стихія може виявитися могутнішою, ніж це було 31 серпня 1986, коли в результаті землетрусу в Кишиневі були жертви, а за медичною допомогою звернулося близько тисячі осіб. Пошкодження отримали 55 тисяч житлових будинків, сотні шкіл, дошкільних установ і промислових підприємств. Понад 12,5 тис. людей залишились без даху над головою.

Жителям південних і західних регіонів України румунські сейсмологи рекомендують бути готовим до природних катаклізмів у всеозброєнні. Стихійне лихо може привести за собою урагани і морські шторми. Але, як стверджують фахівці, для малих акваторій це не становить небезпеки.

За матеріалами: TheKievTimes