Посольство США відмовило у візі заступнику Генпрокурора Кузьміну?

Посольство США відмовило у візі заступнику Генпрокурора Кузьміну?Чотирьом високопоставленим співробітникам Генеральної прокуратури України відмовлено у в`їзді до Сполучених Штатів Америки.
Як повідомило компетентне джерело Фокус.ua, високопоставленим чиновникам ГПУ, в тому числі і першому заступнику Генпрокурора Ренату Кузьміну, посольство США в Україну відмовило у видачі візи з формулюванням «ваше перебування у нашій країні – небажане».

У Генеральній прокуратурі дану інформацію коментувати відмовилися. «Чутки ми не коментуємо», – сказав начальник відділу зв`язків із засобами масової інформації ГПУ Юрій Бойченко.

Не стали підтверджувати чи спростовувати заяву джерела і в посольстві США в Україні. «Якщо ті люди, яким не дали візи, щось розкажуть – це їхня справа. А ми з візових питань, особливо що стосується приватних віз, нічого не коментуємо. З урахуванням захисту приватного життя », – заявили в посольстві.

Нагадаємо, 21 жовтня представники парламентської фракції БЮТ-Батьківщина Олег Білорус та Андрій Шкіль заявили, що посольства Євросоюзу отримали негласну вказівку обмежити видачу шенгенських віз українським чиновникам. Але на офіційному рівні ця інформація не підтвердилася. Її спростували і в Міністерстві закордонних справ України, і в посольствах ЄС, і в представництві Євросоюзу Україні.

Джерело