У жахливій аварії загинув священик з дружиною із Чернівців

У жахливій аварії загинув священик з дружиною із Чернівців11 серпня у трагічній аварії біля села Червона Зірка на Хмельниччині загинув священик Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ о. Дмитро Винник.

Про це повідомляє прес-служба єпархії.

\”У приватному автомобілі перебувала вся сім’я священика, а це дружина і четверо дітей, діти за Божої милості залишилися живими. Дружина священика Ірина від отриманих травм померла у лікарні. Діти із незначними травмами і в стані глибокого шоку знаходяться під наглядом медиків. Наймолодшому синові Михайлові дванадцять років\”, – йдеться в повідомленні.

\”Отець Дмитро виконував душпастирське служіння адміністратора у церкві Святих Володимира і Ольги м. Вашківці Чернівецького деканату, а також як сотрудник Співкатедрального собору Пресвятої Богородиці м. Чернівці.

Як духівник студентської християнської спільноти “Обнова” в Чернівцях, ієрей Дмитро довголітньо та з особливою ревністю координує духовний провід студентської молоді.

Всі пам’ятатимуть молодого і активного священика як вірного Христового служителя, котрий мав дар відкривати людські серця до вічних Божих правд. Освідчений, зосереджений, усміхнений, працьовитий, з великим бажанням служити Богові і людям – тільки таким знали о. Дмитра Винника.

Правлячий Архієрей Коломийсько-Чернівецької єпархії Кир Василь Івасюк, все духовенство та миряни співчувають у тяжкій втраті дітям, родині, парафіянам та всій студентській молоді Чернівецького Товариства “Обнова” та заносять свої молитви за померлих.

Нехай Господь прийме свого вірного священика до служителів вічної радості у Божому Царстві. Вічна пам’ять тобі, всечесний отче Дмитре, і твоїй дружині Ірині. Вічная Вам пам’ять!\”, – йдеться у повідомленні прес-служби єпархії.

Біографічна довідка

Дмитро Винник, син Григорія, народився 21 жовтня 1971 р. Б. в селищі Обертин Тлумацького району івано-Франківської області.

1978- 1988рр. навчався в Обертинській середній школі. З 1989 по 1991 р. служив у війську.

Бажаючи здобути богословську освіту і служити Господеві, в 1993 р. склав успішно іспити та був зарахований студентом Богословського факультету Івано-Франківського Теологічно-Катехитичного Духовного Інституту, який закінчив у червні 1999р.

У вересні 1995 р. одружився з Москалик Іриною, дочкою Ореста. У християнській сім’ї народилося четверо дітей – два сини і дві дочки, наймолодшому синові Михайлові дванадцять років.

23 листопада 1999 р. з рук єпископа Павла Василика у єпархіальній каплиці Покрову Пресвятої Богородиці прийняв дияконські свячення.

4 червня 2000 р. диякон Дмитро Винник прийняв священичі свячення з рук владики Павла Василика у Співкатедральному соборі Пресвятої Богородиці м. Чернівці.

Грамотою єпископа Павла Василика від 16 лютого 2000 р. призначений капеланом Чернівецького державного університету і всієї студентської молоді Чернівецького деканату.

За розпорядженням владики Павла Василика у 2000 р. о. Дмитра призначено адміністратором церкви Святих Володимира і Ольги м. Вашківці Чернівецького деканату, де священик служив до останніх днів життя.

Цього ж року ієрей отримує грамоту призначення сотрудника Співкатедрального собору Пресвятої Богородиці м. Чернівці, де також сповняв душпастирське служіння до останніх днів.

У 2007 році для покращення та активізації харитативної праці грамотою єпископа Миколая Сімкайла був призначений керівником деканального “Карітас” Чернівецького деканату.

Цього ж року за вірне та віддане служіння УГКЦ, за активну душпастирську працю з студентською молоддю, довголітній духовний провід ТУСК “Обнова” м. Чернівці, як визнання та вираз подяки всечесний о. Дмитро Винник отримав право носити високу церковну нагороду – золотий хрест з прикрасами.

Про час і місце похоронних відправ буде повідомлено згодом.