З 1 червня пільги на проїзд у транспорті не скасовуються

Пенсіонери за віком, інваліди, ветерани праці, діти війни, учасники війни, жертви нацистських переслідувань, членів сімей загиблих або померлих ветеранів війни, інваліди I-III груп, особи, постраждалі внаслідок Чорнобильської катастрофи і та ІІ категорій, зможуть і надалі користуватися правом на безкоштовний проїзд. Про це повідомив міністр соціальної політики України Павло Розенко, передає прес-служба відомства.

\”Кабінет міністрів України не буде скасовувати постанови №354 від 17.05.1993 і від №555 від 16.08.1994 щодо безкоштовного проїзду у громадському транспорті пенсіонерів за віком та інвалідів. Особи, які належать до категорій учасників війни, жертв нацистських переслідувань, дітей війни, ветеранів праці, інвалідів, чорнобильців I і II категорій з 1 червня цього року зможуть і надалі реалізувати своє право на безкоштовний проїзд у міському та приміському транспорті відповідно з зазначеними урядовими рішеннями як пенсіонери за віком або інваліди\”, – пояснив він.

Розенко також зазначив, що рішення про пільговий проїзд зазначених категорій у метрополітені буде прийматися органами місцевого самоврядування міст Києва, Харкова і Дніпропетровська.

Новини Партнерів