Олега Наливайка обрали головою Національної Спілки журналістів України

Олега Наливайка обрали головою Національної Спілки журналістів УкраїниВін випередив на виборах Віктора Набруска і Юрія Работіна.

Президента інформаційної агенції УНІАН Олега Наливайка обрано головою Національної спілки журналістів України. Таке рішення ухвалили делегати XII з\’їзду НСЖУ 24 квітня.

Головою ревізійної комісії з\’їзд обрав Йосипа Бурчо.

До цього головою спілки протягом 15 років був Ігор Лубченко.

Олег Наливайко раніше був секретарем НСЖУ. На посаду голови спілки його кандидатуру висунула Черкаська обласна організація НСЖУ.

Також на посаду голови були висунуті кандидатури Віктора Набруска (від Київської міської організації НСЖУ) та Юрія Работіна (від Одеської регіональної організації НСЖУ).

Вибори проходили у два тури. В першому турі за Олега Наливайка проголосували 125 делегатів, за Віктора Набруска – 102, за Юрія Работіна – 16. Загалом голосували 249 делегатів з понад 250, які зареєструвалися на з\’їзді.

До другого туру пройшли Олег Наливайко і Віктор Набруско. Перший набрав 136 голосів (необхідний мінімум – 131), другий – 101. У другому турі голосував 241 делегат, чотири бюлетені виявилися недійсними. Таким чином, переміг Олег Наливайко.

«Телекритика»