Забуте бездоріжжя

«Дайте нам нормальну дорогу! – крик душ жителів сіл Звенячин, Йосипівка, Степанівка, Рудка, Бабин Заставнівського району. – Якщо почитати нашу районну газету, то аж дивуєшся, наскільки у нас усе чудово, аж ліпше не буває. А насправді дорогою від Звенячина до городенківських Серафинців відмовляються їздити рейсові автобуси. Водії не мають більше сил та грошей ремонтувати машини, тому що дорога вщент розбита. Перед виїздом із Звенячина величезна яма, біля Рудки – дві ями, які неможливо об’їхати. Асфальт на цих дорогах недоглянутий. Сама дорога на поворотах заросла хащами. А кущі веж стали вищими од автобусів та зігнулись на дорогу. Видимість на цій ділянці шляху – жахлива! А щоб машинам тут розминутися, то треба дряпати машину об ті кущі!»

Голова Заставнівської РДА Василь Копчук нам повідомив, що претензії сільчан безпідставні – місяць тому на відрізку асфальтової дороги було здійснено ямковий ремонт, а де вже йде гравійна – було і її впорядковано. Наразі там нормальна дорога. І рейсові автобуси туди їздять. Адже всі чиновники району власноруч розчищали дорогу від гілляк. А люди з тих сіл нічого не робили, лиш власне сміття на узбіччях доріг викидають. Треба, аби вони спершу звертались до районної влади, а не йшли одразу до газети. А люди замість того, аби хороше, лиш погане пишуть. Пан Василь переконаний, що це просто замовлення проти нього. Адже працює вже два місяці, а ніхто з такою проблемою до нього не звертався. Хоча приймає всіх.
Від редакції. В Звенячині та Степанівці нам розповіли, що той відрізок дороги від Звенячина до Серафинців таки дійсно жахливий. І почасти автобуси не хочуть нею їздити. А взимку – навідріз відмовляються.
То хто там кого замовив, питається. Чи коли вже люди жаліються, то для нинішньої влади це ніяк не може бути правдою, а лиш „замовленням”?

Новини Партнерів