Спортсмен з Буковини виборов перемогу у Бельгії

Спортсмен з Буковини виборов перемогу у БельгіїПід керівництвом тренера молодіжної збірної України Ігоря Наконечного, національна збірна в складі 15 спортсменів прийняла участь у Міжнародному турнірі з панкратіону (розділ граплінг), 24. ¬– 27.05.2013 у місті Брюссель (Бельгія).

В складі збірної команди України був наш буковинець Подря Роман (вихованець Наконечного Ігоря Юрійовича, спортсмен обласного ФСТ Україна, ДЮСШ «АВАНГАРД»)

Загалом участь приймали спортсмени з 18-х країн (Бразилія, Греція, Росія, Польща, Швеція, Італія, Франція та інші).
Роман Подря за два дні провів 8 поєдинків з суперниками зі Швеції, Франції, Бельгії, Росії, України, Італії. Участь приймав у двох категоріях 12-14 років де здобув І місце та в категорії 16-17 років, де посів 5 місце.

Приємно, що збірну України на Міжнародному старті представляв буковинський тренер Ігор Наконечний, а рефері від України – буковинець Петро Горюк.
Зараз, спортсмени Чернівецької області готуються до Чемпіонату Світу з панкратіону, який відбудеться у м. Спліт (Хорватія) в серпні місяці.