17-річний спортсмен з Буковини посів 3 місце у першості Берліну з настільного тенісу серед дорослих

Максим Мельничук знову відзначився на змаганнях з настільного тенісу в Німеччині. Юнак з України посів третє місце у першості Берліну серед дорослих спортсменів. Недавно він завоював золото у парі на таких же змаганнях серед 19 річних. А йому 17 років. Тоді не вистачило тільки спортивного щастя для того, аби він став абсолютним чемпіоном.

Тепер також.

До фінальних зустрічей Максим дійшов без жодної поразки. Він вигравав у титулованих німецьких спортсменів. А на межі фіналу з мінімальним рахунком 4:3 поступився одному із кращих тенісистів Берліна.

На жаль, і тут спортивне щастя обминуло чомусь саме Максима.
Зараз Мельничук грає у оберлізі за команду ”Лисиці Берліна”. Не остання його роль у тому, що ця команда займає перше місце у лізі.

На весну юний спортсмен з України готується до відповідальних світових про-турів, які проходитимуть у Польщі та Німеччині.

Його тренер батько Олександр Мельничук вважає, що Максим зараз набрав необхідну спортивну форму. А спортивна фортуна ще не раз йому усміхнеться.

Кажуть, що відомий радянський шпигун Штірліц свого часу ставав чемпіоном Берліна з настільного тенісу.