\”Буковина\” перемагає \”Динамо-2\”

"Буковина" перемагає "Динамо-2"\”Буковина\” перемагає \”Динамо-2\”. З перших хвилин матчу господарі захопили ініціативу, і вже на 16-й хвилині Ігор Мельник з подачі Руслана Гунчака відкрив рахунок ударом головою. Після забитого голу \”Буковина\” не зупинилась і продовжувала атакувати. На 27-й хвилині перехопивши м’яч Степан Маковійчук обіграв голкіпера і відправив шкіряного до пустих воріт. В перерві тренер гостей Андрій Гусін напевно знайшов потрібні слова і його команда у другому таймі виглядала вже більш швидкою та мобільною. Перехопивши ініціативу гості спромоглися скоротити рахунок до 2:1, але на більше їх на вистачило. Отже, третя перемога поспіль і \”Буковина\” піднімається на сьоме місце.

Кримтеплиця 2:0 Нива

Наступний матч \”Буковина\” проведе 21 вересня о 16:00 в розіграші кубка України проти \”Оболоні\”.