Білоруська міліція затримала сотню українців після матчу

Білоруська міліція затримала сотню українців після матчу На фанатів чекає суд, можливі штрафи, депортація чи навіть 15 діб арешту.

Близько сотні наших співвітчизників затримала білоруська міліція після матчу Білорусь – Україна, що відбувся 9 жовтня у Борисові. Тепер на фанатів чекає суд, можливі штрафи, депортація чи навіть 15 діб арешту, йдеться у сюжеті \”ТСН-Ранок\”. За неофіційною версією – представникам влади не сподобалися пісні, що співали українці на стадіоні під час матчу. Нагадаємо, що на \”Борисов-Арені\” тричі лунав український хіт \”Путін – Х*йло\”. Причому пісню про російського президента співав увесь стадіон. Взагалі, білоруси фантастично підтримали Україну: з трибун лунали і \”Слава Україні! Героям Слава!\”, \”Хто не скаче – той москаль\”. Навіть наш гімн білоруси співали разом з українцями. Матч, нагадаємо, закінчився з рахунком 2:0 на користь України.
Більше читайте тут: http://prosport.tsn.ua/sport/biloruska-miliciya-zatrimala-sotnyu-ukrayinciv-pislya-matchu-373163.html