Зимовий чемпіонат Чернівців з міні-футболу 2012: Результати 1 туру, анонс 2 туру

З 21-22.01.12 (субота-неділя) відбувся I тур зимового Відкритого чемпіонату Чернівців з міні-футболу 2012

Отож результати 1 туру, який пройшов на цих вихідних:

I тур

№ ігри Дата Час Ігра
I тур 21.01.(субота) Група «А»
1. 21.01 8.00 «Педколедж» – ФК «ДПС» – 2-4
2. 21.01 8.50 «Форвард» – ФК «Молодія» – 3-1
3. 21.01 9.40 «Фортуна» – ФК «Рокитне» – 1-2
4. 21.01 10.30 «Хімік» – «Бульвар» – 0-1

I тур 21.01.(субота) група «В»
5. 21.01 11.20 «УБОЗ» – «Золота скеля» – 3-2
6. 21.01 12.10 ФК «Неполоківці» – Медик» – 3-0
7. 21.01 13.00 «БДМУ» – ФК «Шипинці» – 2-0
8. 21.01 13.50 ФК «Чорнівка-Бояни» – ФК «Рідківці» – 4-2


I тур 21.01.(субота) група «F»

9. 21.01 14.40 «Садгора» – «Чудей» – 1-4
10. 21.01 15.30 «Калічанка» – «Корчма» – 3-1
11. 21.01 16.20 «Прут-Біла» – «Ротор» – 2-3
Вихідний – «Лідер»

I тур 22.01.(неділя) група «С»
12 22.01 8.00 «Дружба» – «Рома» – 4-0
13 22.01 8.50 «Бест-Біла» – «Готель Буковина» – 3-1
14 22.01 9.40 «Динамо-Мангер» – «Маяк» – 7-2
15 22.01 10.30 ФК «Глибока-2» – «Університет-1» – 1-2

I тур 22.01.(неділя) група «Д»
16 22.01 11.20 «Дрім-Тім» -«Автоплаза» – 2-1
17 22.01 12.10 «Авангард-Даяна» – «ДОК» – 0-0
18 22.01 13.00 «Політех» – «Аматор» – 3-3
19 22.01 13.50 ФК «Динівці» – ФК «Остриця» – 3-3

I тур 22.01.(неділя) група «Е»
20 22.01 14.40 «ВДСО» – «Інтер-Швага» – 2-5
21 22.01 15.30 «Університет-2» – «Червона рута» – 4-1
22 22.01 16.20 «Сокіл» – «Льодовий майданчик» – 1-4
Вихідний – «Арсенал»

IІ тур відбудеться 28-29.01.12 (субота-неділя)

№ ігри Дата Час Ігра
IІ тур 28.01.(субота) Група «Е»
23 28.01 8.00 «Арсенал» – «ВДСО»
24 28.01 8.50 «Інтер-Швага» – «Університет-2»
25 28.01 9.40 «Червона рута» – «Сокіл»
Вихідний – «Льодовий майданчик»

IІ тур 28.01.(субота) група «Д»
26 28.01 10.30 ФК «Динівці» – «Дрім-Тім»
27 28.01 11.20 «Автоплаза» – «Авангард-Даяна»
28 28.01 12.10 «ДОК» – «Політех»
29 «Аматор» – ФК «Остриця»

IІ тур 28.01.(субота) група «С»
30 28.01 13.00 ФК «Глибока-2» – «Дружба»
31 28.01 13.50 «Рома» – «Бест-Біла»
32 28.01 14.40 «Готель Буковина» – «Динамо-Мангер»
33 28.01 15.30 «Маяк» – «Університет-1»

IІ тур 29.01.(неділя) група «F»
34 29.01 8.00 «Лідер» – «Садгора»
35 29.01 8.50 «Чудей» – «Калічанка»
36 29.01 9.40 «Корчма» – «Прут-Біла»
Вихідний – «Ротор»

IІ тур 29.01.(неділя) група «В»
37 29.01 10.30 ФК «Чорнівка-Бояни» – «УБОЗ»
38 29.01 11.20 «Золота скеля» – ФК «Неполоківці»
39 29.01 12.10 «Медик» – «БДМУ»
40 29.01 13.00 ФК «Шипинці» – ФК «Рідківці»

IІ тур 29.01.(неділя) група «А»
41 29.01 13.50 «Хімік» – «Педколедж»
42 29.01 14.40 ФК «ДПС» – «Форвард»
43 29.01 15.30 ФК «Молодія» – «Фортуна»
44 29.01 16.20 ФК «Рокитне» – «Бульвар»

Джерело