Троє буковинців перемогли на Чемпіонаті світу з панкратіону

Троє буковинців перемогли на Чемпіонаті світу з панкратіону Троє буковинців перемогли на Чемпіонаті Світу з панкратіону серед дорослих в м. Краків (Польща). Участь у змаганнях брали 26 країн з усіх континентів ( в тому числі США, Японія).

Серед переможців:

Беженар Анна – ( 53кг) – І місце (тренер Наконечний І.Ю. ( відомство ФСТ \”Україна\” ДЮСШ \”АВАНГАРД\”) студентка ЧНУ, факультет фізичнрої культури і здоров\’я людини)

Чіжевський Юрій – (92кг) – І місце (тренер Наконечний І.Ю. ( відомство ФСТ \”Україна\” ДЮСШ \”АВАНГАРД\”)

Доскальчук Олександр – ІІ місце (в фіналі поступився спортсмену з США, тренер Горюк П.І. ( відомство ФСТ \”Україна\” ДЮСШ \”АВАНГАРД\”) студент ЧНУ факультет фізичної культури і здоров\’я людини)

Також суддівський корпус від України представляв наш буковинець Петро Горюк (суддя національної категорії)

29 листопада буковинські панкратіонівці їдуть на Чемпіонат України з панкратіону серед чоловіків та жінок в м. Київ. В складі команди 38 спортсменів.

\”Час\” щиро вітає переможців і бажає успіху на національному чемпіонаті.