Буковинці привезли золото та срібло із Чемпіонату України з армспорту

Буковинці привезли золото та срібло із Чемпіонату України з армспорту. Тривав він 13-14 березня у місті Кременець, що на Тернопільщині. Чернівецьку область на змаганнях представляли 4 армреслерів у різних вагових та вікових категоріях.

Так, Олександр Незвезщук виступав серед чоловіків у ваговій категорії 85 кілограмів, виграв золоту медаль на праву руку і став Чемпіоном України, виконавши звання Майстра спорту. Він також отримав путівку на Чемпіонат світу та Європи.

Мар’ян Стоколос, змагаючись у віковій групі +40 років (ветерани) та ваговій категорії 110 кілограмів, на ліву руку посів друге місце, а на праву – третє.

Крім того, Андрій Лаба та Дмитро Руденко виступали серед чоловіків у ваговій категорії до 75 кілограмів.

Щиро вітаємо спортсменів і бажаємо їм подальших перемог!