На Буковині поліцейський врятував чоловіка з епілептичним нападом

Інцидент стався надвечір 15 грудня на території Чагорської громади Чернівецького району. Правоохоронець надав чоловікові допомогу та перебував поруч до прибуття медиків.

Джерело: відділ комунікації ГУНП в Чернівецькій області.

Поліцейський офіцер Чагорської громади Сергій Бойчук розповідає, що разом із старшим дільничним офіцером Андрієм Кучуряну саме об’їжджали територію обслуговування, коли помітили 26-річного місцевого жителя, який раптом упав на землю.

«Я підбіг до нього і побачив характерні ознаки епілептичного нападу, – пригадує капітан поліції. – Тут якраз знадобилися знання з домедичної допомоги, яку проходив під час курсу спецпідготовки. Я повернув чоловіка на бік, поклав його голову собі на коліна, зафіксував положення і стежив за перебігом нападу. Навіть коли напад минув, я далі перебував поруч, бо знаю, що трапляються випадки повторності».

Поки поліцейський офіцер громади надавав чоловіку допомогу, його колега викликав медиків.

Очікуючи приїзду лікарів, Сергій Бойчук увесь час говорив до чоловіка, підтримуючи його психологічно. Коли той прийшов до тями, розповів, що забув прийняти ліки й подякував поліцейському за небайдужість і вчасно надану допомогу.