Для реабілітації та відпочинку до Берегометського лісмисливгоспу приїхали ще дев’ятеро учасників АТО із сім’ями

Для реабілітації та відпочинку до Берегометського лісмисливгоспу приїхали ще дев’ятеро учасників АТО із сім’ями11 вересня на мисливській базі ДП «Берегометське лісомисливське господарство» прийняли ще одну групу учасників Антитерористичної операції. Дев’ятеро військовослужбовців, окремі з яких приїхали із дружинами та дітьми, проходитимуть оздоровлення та реабілітацію на Вижниччині.

Безкоштовний реабілітаційно-оздоровчий тур триватиме три дні. На цей час солдатів забезпечують проживанням, харчуванням, надають психологічну допомогу, проводять бджолину терапію та екскурсію за маршрутом, розробленим у рамках розвитку туризму та рекреації у гірській лісовій місцевості.
Директор ДП «Берегометське ЛМГ» Микола Ракевич каже, що працівники підприємства залучили усі можливі ресурси для того, щоб забезпечити солдатам належну допомогу.
Ідея надавати послуги з реабілітації та оздоровлення, запропонована заступником директора з рекреаційного благоустрою, туризму та комунікації ДП «Берегометське ЛМГ» Тетяною Тирон, знайшла підтримку з боку багатьох небайдужих буковинців. Т
ак, за сприяння ректора Буковинського державного медичного університету Тараса Бойчука солдати отримують професійну допомогу від персоналу Медико-психологічного центру БДМУ. Приватний підприємець Володимир Боднарюк безкоштовно надає послуги терапії бджолами. Єгер ДП «Берегометське ЛМГ» Зіновія Боднарюк взяла на себе на волонтерських засадах обов’язки повара та прибиральниці на час дії програми реабілітації учасників АТО.

У ДП «Берегометське ЛМГ» кажуть, що будуть вдячні, якщо до справи долучиться більше бажаючих допомогти солдатам.

Прес-служба Чернівецького обласного управління
лісового та мисливського господарства

peredplata