В Чернівцях відбудеться презентація видання «Майдан. Жіноча справа»

  В Чернівцях відбудеться презентація видання «Майдан. Жіноча справа» 27 вересня о 18:00 в Літературному целанівському центрі (вул. О. Кобилянської, 51) відбудеться презентація видання «Майдан. Жіноча справа».

Про участь жінок на Майдані і на Сході України розкажуть авторка, журналістка Центру інформації про права людини Ірина Виртосу та героїня книжки, журналістка телеканалу ICTV Анастасія Федченко. Обидві журналістки брали участь у Майдані в різних ролях: від нарізання бутербродів до фіксування історії для прийдешніх поколінь.

Ви також дізнаєтесь про інший Майдан, де роль жінок – вагома, але непомітна, про власну участь на Майдані, в Криму напередодні 16 березня, про журналістські муки творчості та багато іншого.

Під час презентації можна буде придбати видання або залишити невеличкі пожертву для армії. Усі зібрані гроші будуть надіслані Фонду Оперативної Національної Допомоги Діани Макарової. Ф.О.Н.Д Діани Макарової надає лише адресну допомогу.

Модератор: Наталя Фещук

Висловлюємо подяку Святославу Померанцеву, президенту міжнародного поетичного фестивалю Meridian Czernowitz за надання приміщення Літературного целанівського центру для презентації та письменниці Христі Венгринюк за допомогу в організації.

Довідково:
Видання «Майдан. Жіноча справа», ініційоване Українським жіночим фондом, містить інтерв’ю із сімнадцятьма жінками. Ці жінки, як і тисячу інших, зробили більше, аніж про це встигли написати ЗМІ. Адже Майдан – це не тільки обвіяний чорним димом на тлі палаючих шин образ.

Коли війна, ніде немає тилу – воює кожен і кожна. Коли творився Майдан, жінки не тільки нарізали бутерброди…

Надія Вірна

Новини Партнерів