Дипломат Василь Філіпчук став посередником у переговорах з громадянами, які заблокували дороги у Вашківцях

Дипломат Василь Філіпчук став посередником у переговорах з громадянами, які заблокували дороги у ВашківцяхПереїжджаючи з Вижниччини на Кіцманщину в суботу, 18 жовтня, кандидат в народні депутати України Василь Філіпчук отримав повідомлення про масштабне перекриття доріг у Вашківцях.

Перед тим, разом з представниками команди «Громадянської позиції», від якої він балотується в 202-му одномандатному виборчому окрузі, кандидат зустрічався з виборцями у Вижниці. В Кіцмані Василь Філіпчук планував приєднатися до лідера політичної партії Анатолія Гриценка, який 18 жовтня відвідав Буковину для агітації за «Громадянську позицію» і її кандидата в 202-му одномандатному виборчому окрузі (Кіцманський, Вижницький, Путильський і частина Сторожинецького району). Щоб вчасно потрапити на зустріч у Кіцмань помічники радили їхати іншою дорогою. Натомість кандидат в народні депутати наполіг на зустрічі з громадянами, які перекрили дорогу.
– Одразу стало зрозуміло, що наміри громади серйозні. Протестувальники – приблизно півтори сотні осіб – планували заблокувати всі виїзди з Вашківців, – говорить кандидат в народні депутати Василь Філіпчук. – Найбільше людей обурило те, що влада не виконує свої обіцянки. Деякі з кандидатів від влади, які також балотуються до парламенту по цьому округу, обіцяли відремонтувати дорогу ще до виборів. Але слова не дотримали. Ремонтні роботи навіть не почалися. Порожня обіцянка лише збурила людей. Громадяни запевнили мене, що телефонували першому заступнику голови Чернівецької ОДА Іванові Рибаку з вимогою приїхати і розібратися в ситуації. Але чиновник, нібито, повідомив, що перебуває у відпустці. Напруга зростала з кожною миттю. Ситуацію треба було розрядити негайно. Мою пропозицію скинутися всім на кілька машин гравію і пройтися грейдером одразу відкинули. Люди пояснили, що не раз вже робили таке, але кращою дорога від цього не стала. Тому вони стоятимуть тут хоч до виборів, допоки не доб’ються свого. Готові навіть, якщо знадобиться, звести барикади. Запитав у людей, чиєму слову готові повірити. Тільки міністра інфраструктури України – була відповідь. Зателефонував міністру і влаштував для громадян сенс зв’язку з ним. Максим Бурбак пояснив вашківчанам, що не варто купуватися на порожні обіцянки, які щедрою рукою роздають перед виборами. А вже після виборів він особисто звернеться до колеги – міністра фінансів Олександра Шлапака, щоб вирішити питання фінансування ремонтних робіт. Фактично виконуючи за інших їхні обіцянки. Міністр інфраструктури запросив і мене на цю зустріч. Обов’язково прозвітую громаді про результати нашої розмови, – запевнив Василь Філіпчук.

Про це повідомляє прес-служба кандидата в народні депутати України Василя ФІЛІПЧУКА

peredplata