Як Артем Семенюк знищив стадіон у Ширівцях

Як Артем Семенюк знищив стадіон у ШирівцяхШирівецькі люди не забудуть Артема Семенка ніколи. Скільки вони будуть і їхнє село. Ще у 2012 році цей молодий чоловік наобіцяв селянам золоті гори, кисільні береги та молочні ріки. Аби тільки його обрали депутатом.

Довірливі люди обирали цього молодого пройдисвіта. А він разом з Папієвим (тодішнім губернатором а теперішнім депутатом) їздили селами Бессарабії і закопували капсули під фундаменти майбутніх шкіл, дитячих садочків і т. п. Коли Артема обрали депутатом, він вже забув обіцянки й навіть не навідувався у ті села, які обманював.

Потрапили на гачок обманщика й селяни села Ширівці Заставнівського району. Артем пообіцяв людям реконструювати і добудовувати їхню школу.

Спочатку довелося забрати половину стадіону. Люди вибили фундамент і почали мурувати. Сподівалися, що депутат Семенюк дотримає слова. Але його слово було не варте виїденого яйця. Поки були якісь кошти, люди самостійно будували школу. Кошти закінчилися школа не збудована, стадіон знищено, Артем Семенюк відбув у невідомому напрямку.

Раніше юні спортсмени Ширівецької школи славилися успіхами на всю Україну. Вони навіть увійшли до фіналу турніру «Шкіряний м’яч».

Зараз стадіону нема і школи нема. Аби приймати команди з інших регіонів України ширівецькі спортсмени орендують стадіон у Садгорі і проклинають Артема Семенюка, який їм наобіцяв багато, а зробив мало. Та ще й через нього був знищений сільський стадіон.

Новини Партнерів