Чернівецькі школи \”розводять\” на нібито допомогу в зоні АТО

Чернівецькі школи "розводять" на нібито допомогу в зоні АТОУ Чернівцях шахраї намагались видурити кошти в директорів кількох міських шкіл для нібито допомоги військови в зоні АТО.

Про це повідомляє СЗГ УМВС України в Чернівецькій області.

\”Нажаль спроби недобросовісних людей заволодіти чужими грошима не припиняються навіть у такий складний час. Шахраї вигадують нові схеми та історії, щоб виманити кошти у довірливих громадян, – йдеться у повідомленні міліції.

Цього разу шахраї намагалися ошукати освітян. До керівників навчальних закладів обласного центру зателефонували нібито посадовці Міністерств України та наполегливо просили перерахувати значну суму грошей на банківські рахунки для надання допомоги громадянам у зоні проведення антитерористичної операції.

Аби не стати жертвами шахраїв, освітяни звернулися до працівників міліції. І не даремно. В результаті з’ясувалося, що столичні посадовці не телефонували.

Наразі правоохоронцям відомо про два таких випадки. Співробітники міліції вживають всіх необхідних заходів, щоб знайти зловмисників.

А щоб не стати жертвою обману, УМВС України в Чернівецькі області радить громадянам бути пильними та обачними, ретельно перевіряти інформацію. У разі подібних дзвінків негайно повідомте до найближчого райвідділу міліції або зателефонуйте на \”102\”.

peredplata