Допоможіть вилікувати доньку!

Допоможіть вилікувати доньку!Ніколи не думала, що нас з донечкою спіткає така велика біда. Доля випробовує нас уже чотири роки. Здається мені, як мамі, не вистачить ні сили, ні терпіння, але боротися і надіятись треба. У мене хвора донечка. Не знаю, до кого звертатись і хто би міг допомогти. Надіюсь, Бог не залишить мене наодинці з бідою і хворою дитиною, і знайдуться чуйні люди, які підтримають, порадять і допоможуть. Серце обливається болем, коли не в силі допомогти. Дочці вісімнадцять років – самий життєвий розквіт, коли друзі, ровесники радіють життю, сміються, веселяться, здобувають освіту. А наше життя – боротьба з хворобою і хворобою, на жаль, важкою.

Допоможіть вилікувати доньку!

За 3,5 роки лікування в Україні хвороба прогресувала, лікувальна терапія в лікарні «Охматдит» м.Києва не давала жодних результатів. З кожним днем стан погіршувався, українські лікарі не могли впоратись з важким діагнозом, і в кінцевому результаті – ураження нирок. Внаслідок цього донька не могла ходити і опинилась в інвалідному візку.

Діагноз: Системний червоний вовчак, тромбофлебіт, люпус-нефрит, гіпоталамічний синдром, антифосфоліпідний синдром.

В грудні 2013 р. проведено діагностику в клініці «Шаріте» м. Берлін. Лікарі міняли схеми лікування, поскільки були хворі нирки, тромбувалась кров, падав гемоглобін. В березні 2014 р.в стаціонарі ревматологічного відділення фахівцями Німеччини запропонована нова схема лікування, яка дала чудовий результат, і в червні 2014 р. при повторному обстеженні досягнуто стабільності. Це великий результат, і задля його досягнення витрачено багато коштів. Але на даний момент стан здоров’я доньки залишається важким, лікувальна терапія і придбання медикаментів потребують чималих фінансових затрат. А зупинятись на півдороги не можна, щоб хвороба не повернулася назад. Потрібно боротись за кожну мить, за кожний день і кожну хвилину. Я сама виховую і лікую доньку, на що вкрай не вистачає грошей. Страхової медицини в Україні немає, і тому витрати на придбання медикаментів і лікувальну терапію доводиться здійснювати за власний рахунок. Тисячі небайдужих людей жертвують кошти задля порятунку молодого життя, але цих грошей не вистачає. Зважаючи на важку політичну ситуацію в Україні, наша сім\’я опинилась на межі бідності. Кожні два–три місяці потрібно проводити повторне обстеження, контроль в клініці «Шаріте», корегувати лікування. На 26 січня 2015 р. призначена повторна госпіталізація, на що потрібно 6 тис.євро.

Дуже прошу Вашої підтримки, фінансової допомоги і взаєморозуміння. Допоможіть врятувати мою кровинку! Нехай Господь благословить Ваші добрі справи, дає міцне здоров\’я і поверне Вам сторицею.

З повагою мама Парфенюк Тетяна

Контактний телефон: +3-098-586-89-43

Поштова адреса:
43024 Волинська обл.
м. Луцьк, вул. Чорновола, 2 кв.78

РЕКВІЗИТИ КАРТИ
БАНК ОДЕРЖУВАЧА: ВГРУ «ПРИВАТБАНК»
ІПН- клієнта 2318213881
МФО:305299, КОД ЗКПО: 14360570
РАХУНОК: 29244825509100
Для зарахування на картковий рахунок № 5168 7420 1300 1817
ОДЕРЖУВАЧ: ПАРФЕНЮК ТЕТЯНА ІВАНІВНА

В ПРИЗНАЧЕННІ ПЛАТЕЖУ: вказується призначення коштів, прізвище та ім’я фіз. Особи(повністю), його ІПН, номер та дату оформлення супроводжуючого документу.