В Сторожинецькому лісовому коледжі пройшла акція протесту проти призначення Петра Брижака директором закладу (ФОТО + ВІДЕО)

В Сторожинецькому лісовому коледжі пройшла акція протесту проти призначення Петра Брижака директором закладу (ФОТО + ВІДЕО)

1 вересня в Сторожинецькому лісовому коледжі пройшла акція протесту проти призначення на посаду т.в.о. директора Петра Брижака. До навчального закладу навідалися представники Чернівецького Автомайдану на чолі з Олексієм Коломійцем, представники партійної організації “Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина” на чолі з головою Чернівецької обласної партійної організації Іваном Мунтяном, представники Чернівецької обласної організації “Майдан”на чолі з головою виконкому Юрієм Скорейком та громадські активісти як з Чернівців, так і зі Сторожинця.

Досить емоційна розмова в присутності представників педагогічного колективу відбулася в кабінеті директора Лісового коледжу. Громадські активісти вимагали негайного звільнення Петра Брижака з посади т.в.о. директора коледжу, мотивуючи це його минулою політичною приналежністю та його діями в той час, коли він знаходився на посаді голови Сторожинецької районної ради та Сторожинецької РДА. В свою чергу Петро Брижак пояснював, що його призначили згідно наказу Міністерства освіти та зазначав, що педагогічний колектив не був проти.

На захист нинішнього т.в.о. директора виступили частина представників педагогічного колективу, що викликало значну суперечку. Отець Іван Гопко, який був присутній на святковій лінійці, присвячений Дню Знань в Лісовому коледжі, також завітав до кабінету директора і висловив свою позицію щодо цих подій.

Пропонуємо вашій увазі відеозапис акції від наших колег з \”Сторожинець.інфо\”:

peredplata