Вибори нас не оминуть, як вгодовану свиню різницький ніж. Хто кому Рабінович у Чернівцях

На Буковині початок виборчої кампанії ознаменувався тишею. Хтось тихенько призначив-вибрав керівництво територіальних комісій. І заліг на дно. Бо у комісіях з’явилися люди, близькі по духу і крові з тими, хто буде балотуватися у депутати та на посади голів.

Вибори нас не оминуть, як вгодовану свиню різницький ніж. Хто кому Рабінович у Чернівцях

Після такого поділу керівників теркомісій почалися «обстріли» один одного. Бурбак звинуватив Михайлішина і Продана у тому, що головою міської територіальної комісії вибрали колишнього працівника міськради, кандидата політичних наук Сергія Бостана. І відразу одержав вогонь у відповідь з табору Продана-Михайлішина. Їхні ЗМІ вказали Бурбаку і Каспруку, що голоси за них в обласній територіальній комісії рахуватиме дядько Микола, родич Каспрука. Також Каспрук.

Отож два ворогуючих табори у Чернівцях кинули один в одного по пригоршні фекалій і на деякий час замовкли.
До лайнометів натомість взялися інші політичні сили.

Потужний здриск, напевно, зробила провладна партія. Вона веде війну проти своїх побратимів у парламенті, партії «Самопоміч». Всередині цієї партії нібито стався розкол між потенційними кандидатами. Хтось комусь там не сподобався і ображені вийшли з «Самопомочі». Їх було 2. Але вони говорять, що їх буде 9. Скільки б їх не було, але вони не були, не є і уже не будуть членами цієї партії. Не були вони й кандидатами у депутати. Так, прийшли себе показати і на інших подивитися. Не сподобалися один одному і розійшлися. Могло б так бути, проте спокійно і мирно. Але теперішня політика без лайна – то не політика. Тому ті, хто виходив з «Самопомочі», кинули фекалії у тих, хто залишився. Зараз вони вигулькнуть у списках якоїсь іншої партії. Тоді ми побачимо замовника.

Наразі відомо, що провладна БПП «Солідарність», у яку влили НФ Яценюка і розчинили у ній УДАР Кличка, стрімко впала в рейтингу. Люди не простили політикам зневажливого ставлення до електорату. У Кіцманському районі не прощають БПП Лупула, котрий уже перемацав майже всі партії, які були і є в Україні, від комуністів до регіоналів, а насамкінець продав «Батьківщину» і з’явився біля партії Порошенка.

Не простили думаючі люди БПП і Мінстеця, який нічого путнього не робить в інформаційній політиці України.
Не простили люди порошенківцям «Рошенів» у Росії.

І, насамкінець, партія БПП «Солідарність» не вміє, не може і не хоче спілкуватися з простими людьми на рівних. Вона постала з шумовиння Майдану і зраділа, що вхопила Петра Порошенка за лацкан піджака. На цьому хоче котитися по політичних полях, не докладаючи ніяких зусиль. Більше того, чимало хитрих пройдисвітів з різних партій захотіли потриматися за порошенків лацкан. Тому, ніби мухи на шоколад «Рошен», злетілися до БПП «Солідарність». Люди бачать і знають, хто є хто і хто за кого лоба розбиває. Тому рейтинг цієї політичної сили стрімко падає. На Буковині з 17 відсотків влітку у БПП на ці дні є не більше 10. Натомість «Самопоміч» з 9 відсотків уже набирає 15. І її рейтинг росте. У Чернівцях ця політична сила займе призове місце на виборах. Аби не зганьбитися до кінця, БПП «Солідарність» змушений використовувати різні, навіть не завжди порядні методи боротьби з конкурентами на одному політичному полі. І не виключено, що перший і могутній фекальний здриск на «Самопоміч» стався саме від порошенківської партії. Але потрібного результату для БПП не досягнуто.

Поки між собою чубляться демократи, комуністи з регіоналами, а також інша сволота вже сидять у різних партіях з красивими назвами та гарними білбордами. Коли люди побачать справжні морди тих, хто хоче «Відродження», «Нашого краю», то жахнеться. Там уже всілися ті, хто за Януковича-Папієва катував український люд у Чернівцях та на Буковині.

Партію «Відродження» вже встиг очолити антимайданівець-янучар Олег Унгурян. Його навіть встигли вже й звідти вивести. Кажуть, що сам заяву написав. Бо у Чернівцях янучари хочуть пройти через партію «Наш край». Її вже зареєстрував агресивний януковський депутат Романюк. А очолив список регіоналів у «Нашому краї» хитрий політичний лис на Буковині, голова облради Михайло Гайничеру. Там ми зможемо ще не одного пройдисвіта партійного знайти.

Хто на мера Чернівців…
Буде їх багато.
Олексій Каспрук разом з Іриною Карімовою підуть у парі. Бо нема Олексію Павловичу іншої ради, як тільки зі своїм радником ходити на вибори. Він залишається у місті один проти всіх. Партія «Народний Фронт» зникла з виборів, як катран з плоту. Навколо Каспрука працюють вчорашні регіонали, котрі самі хочуть бути мерами. Але найчорніші дні для Олексія Каспрука настануть після 29 вересня. Саме тоді будуть озвучені прізвища всіх претендентів на крісло мера.

Наразі маємо двох уже визначених. Це – Віталій Мельничук від ВО «Свобода» та Олександр Пуршега від ВО «Батьківщина». Щоправда, до кінця чекали на мера від Мунтяна лідера Майдану Юрія Скорейка. Мунтян зробив по-своєму. Одновірець Пуршега йому таки ближчий за кіцманського патріота Скорейка.

Ці дві кандидатури не мають жодного шансу набрати хоча б стільки, скільки їхні партії візьмуть у Чернівцях. Тому вони ніякої небезпеки не становлять для Каспрука. Для нього небезпека сконцентрована у жінці. Вірніше, у двох жінках. Це – Ірина Карімова та голова Чернівецької міської організації партії БПП «Солідарність» Наталія Якимчук. Якщо остання таки піде на мера від партії, то Каспруку робити там нічого.

У нього просто не залишиться політичної сили, яка б його навіть висунула, не те що підтримала. Хоча проблему Якимчук можна усунути таким чином: пообіцяти Кулішу керівництво областю, Фищуку – керівництво управлінням ДФСУ у Чернівецькій області. А Каспруку залишається місто. Тоді Наталія Якимчук залишається без нічого. Але так бути не повинно. Тому скоро станемо свідками великої проблеми «маленького Парижу».

Ірина Карімова – також проблема для Каспрука. Вона уже встигла набрати на себе чимало негативу і перекинути його на діючого мера. Але це ще півбіди. Біда буде тоді, коли на вибори від «Нашого краю» висунуть Миколу Харабару. Він донині «ходить» під В’ячеславом Добровольським, під яким раніше «ходила» Карімова. Вона у Добровольського відповідала за зв’язки з громадськістю та ЗМІ. Від нього йшла до міськради. Тож і зобов’язана Добровольському до кінця політичного життя.

Якщо Добровольський підтримає Харабару, то змусить це зробити й Ірину Карімову.
З ким ти тоді зостанешся, Олексію Каспрук?!

У засаді на мера сидить партія «Рідне місто». Її до міськради і на голову вестиме Віталій Михайлішин. Він мав, має і матиме своїх 17 відсотків виборців. Це може йому дозволити увійти у другий тур виборів. Але не виграти.

Місто таким чином може бути приречене на головування Каспрука, як колись Федорука.

… І все ж таки «Самопоміч» у Чернівцях досі не сказала свого вагомого слова щодо виборів мера Чернівців.
Подейкують, що були якісь домовленості між Федоруком і Садовим, аби від «Самопомочі» не висувати кандидата. І це може внести корективи у виборчу кампанію міського голови.

Тим паче, що Сеничак досі тримає інтригу. Він ніби й уже вирішив йти на вибори. Тільки ще не вирішив, від якої політичної сили буде висунутий.
(далі буде)
Петро Кобевко

peredplata