ТІ САМІ ГОСТІ В ТУ САМУ ХАТУ!

Чим далі Україна віддаляється (в часовому вимірі) від Майдану та Революції Гідності, тим більше керівники різного рангу забувають і про революцію і про гідність, і про совість… Все більш незрозумілими для більшості громадян стають призначення, які робить постреволюційна новообрана і новопризначена «переформатована» влада.

ТІ САМІ ГОСТІ В ТУ САМУ ХАТУ!

Не встигли ще охолонути інтернет-сайти від попереднього ляпу обласного керівництва при призначенні головою комісії у справах учасників АТО, де «комусь» стало клепок у голові висунути і протягнути на цю посаду ексрегіонала, як маємо знову сюрприз – на посаду директора Кіцманського територіального центру соціального обслуговування призначили одну з найбільш ярих прихильниць партії Януковича – Рухтурак Валентину Іванівну.

Чому так сталося і хто був ініціатором спробували з’ясувати громадські активісти – представники Чернівецького обласного об’єднання «Майдан», атовці, волонтери, представники районних і обласних партійних організацій демократичного спрямування. Делегація пришла до голови Кіцманської РДА Друцула В.І. з вимогою негайно скасувати таке рішення. Голова району прийняв людей та обговорив ситуацію, яка склалася по вказаному призначенню та пообіцяв надати відповідь на висунуту вимогу до 10.00 вівторка 28 грудня. Зі слів голови виконкому ЧОО «Майдан» Юрія Скорейка, в разі відсутності відповіді, або рішення про скасування призначення, активісти пообіцяли очільнику району пікети та мітинги під РДА.

Як стало зрозуміло громадським активістам, оскільки голова району не в змозі скасувати своє рішення, то очевидним є те, що таку вказівку він отримав від своїх керівників. А хто безпосередній керівник у голови РДА здогадуватись довго не треба.

Довідка: Рухтурак Валентина Іванівна – неодноразово працювала в одній команді з теперішнім головою ЧОДА Фищуком О.Г. При Унгурянові та Темерівському займала посаду першого заступника голови Кіцманської РДА, де й проявився у «всій красі» її талант організатора – кіцманчан-бюджетників примусово зганяли на всі провладні мітинги та маніфестації під загрозою звільнення з роботи.

Кіцманські хруні (http://chas.cv.ua/, 08.11.2013, 13:00)

Після віча на в’їзді у село Мамаївці автобуси з делегатами та учасниками заходу з Кіцманського району урочисто зустрічала заступниця голови РДА пані Рухтурак. А разом з нею був начальник управління культури товариш Юрков. Вони роздавали горілку і ковбасу на закуску. Людям було ніяково, соромно. Вони відчували себе приниженими і прикупленими за їхню же щиру позицію. Потім кіцманські гонорові ґазди казали, що вони самі могли б цю Рухтурачку, Юркова разом з Унгуряном і Ящуком купити за коньяк та ікру, а не тільки за горілку і ковбасу.

Прес-служба ЧОО «Майдан»

peredplata