ПАТ «ЧЕРНІВЦІГАЗ» ПРОПОНУЄ СПОЖИВАЧАМ ПРИРОДНОГО ГАЗУ ВЗЯТИ УЧАСТЬ В ОПИТУВАННІ

ПАТ «ЧЕРНІВЦІГАЗ» ПРОПОНУЄ СПОЖИВАЧАМ ПРИРОДНОГО ГАЗУ ВЗЯТИ УЧАСТЬ В ОПИТУВАННІПАТ «Чернівцігаз» спільно із Національною комісією, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, проводить опитування серед споживачів газу щодо запровадження змін у системі нарахування та оплати за газ для населення. Для цього користувачам сервісу «Особистий кабінет» необхідно авторизуватися, а для незареєстрованих – пройти просту процедуру реєстрації на сайті 104.ua.

З квітня 2016 року (відповідно до Постанови Національної комісії, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг №2494 від 30.09.15 р.) передбачається перехід на нові правила нарахування та оплати за газ.

Зокрема, плата за газ буде розділена на дві частини: окремо вартість спожитого газу і окремо плата за користування єдиною газотранспортною системою України . Плата за користування газотранспортною системою – фіксований щомісячний платіж, розмір якого встановлюється державним органом (НКРЕКП) залежно від того, які газові прилади і лічильник наявні у споживача. При цьому із вартості газу буде виключено таку складову, як вартість послуги за його транспортування.

Завдяки фіксованій платі споживачі платитимуть протягом усього року однакову суму за користування газотранспортною системою, що позбавить їх відчутного збільшення суми платежів в зимовий період.

Компанії важлива думка кожного клієнта щодо запровадження змін на ринку газу.

Пройти онлайн-опитування можна на сайті 104.ua.