В Чернівцях очікується обвал цін на нерухомість

В Чернівцях очікується обвал цін на нерухомість Причина наступна – одночасно в усіх районах міста зводиться безпрецедентна кількість новобудов. Раніше на ринку були в основному місцеві забудовники. Зараз розпочали будівництво львів\’яни, франківчани і кілька хмельницьких компаній. Плюс до того активізувався пошук земельних ділянок під будівництво житла.

Отже, ні для кого не є секретом, що по купівельній спроможності лідирують заробітчани. Але якщо пропозицій стане в рази більше, тенденцію чого ми спостерігаємо сьогодні, то що буде з попитом? Замороження будівництва чи здешевлення квадратних метрів?

Одна з немісцевих компаній поділилася цікавою інформацією – квадратний метр житла при будівництві їм коштує 5 тисяч гривень. Тобто при ціні 8 тисяч гривень їхній заробіток становить 3 тисячі гривень і їх це цілком влаштовує. Це при тому, що сьогодні ціна квадратного метру на ринку коливається від 11 тисяч до 25 тисяч.

Обвал цін торкнеться і вторинного житла, яке відсутністю автономного опалення серйозно уступає сучасним новобудовам. На сьогодні це лише питання часу.

Микола Гунько