В Чернівецькій області протягом вихідних виникло 8 пожеж

Як повідомляє прес-служба УДСНС України у Чернівецькій області за останні вихідні у Чернівецькій області сталося 8 пожеж.

В Чернівецькій області протягом вихідних виникло 8 пожеж

Так, 21 травня в селі Коболчин Сокирянського району виникла пожежа в господарській будівлі. За попередньою інформацією, загорання сталося через дитячі пустощі з вогнем. Діти гралися сірниками і спричинили загорання сіна, яке зберігалося всередині господарської будівлі. На щастя, вони встигли вийти з будівлі на вулицю та повідомити дорослих про те, що сталося. Сильний вітер, дерев’яні конструкції перекриття будівлі та сіно, яке зберігалося всередині, сприяли швидкому поширенню полум’я. Місцеві мешканці спочатку намагалися самотужки ліквідувати загорання, проте вогонь швидко розповсюджувався і перекинувся на прибудований житловий будинок. Коли ж люди зрозуміли, що самотужки їм не впоратися, зателефонували за номером 101. За місцем виклику були направлені рятувальники з міст Сокиряни та Новодністровськ. Рятувальники ліквідували пожежу в тих межах, у яких застали на момент прибуття. Вогнем знищено перекриття та покрівлю господарської будівлі, речі домашнього вжитку, пошкоджено частково покрівлю житлового будинку. Загальна площа пожежі склала 120 кв.м.

Того ж дня в Сокирянському районі сталася ще одна пожежа через дитячі пустощі з вогнем. У місті Сокиряни на вул. Кобилянської горіла господарська будівля. Діти гралися сірниками, через що сталося загорання сіна в господарській будівлі. Вони налякалися і вибігли на вулицю та втекли з місця події. Місцеві мешканці помітили пожежу вже тоді, коли вогонь поширився по всій будівлі та охопив площу 100 кв.м. На місце події виїжджали вогнеборці міста Сокиряни та місцева пожежна команда села Сербичани. Рятувальники локалізували пожежу, запобігши розповсюдженню вогню на розташований поруч житловий будинок. В подальшому пожежа була ліквідована. Полум’ям знищено покрівлю та перекриття господарської будівлі, речі домашнього вжитку.

Всього за останні вихідні пожежно-рятувальні підрозділи Управління ДСНС України у Чернівецькій області в ході ліквідації пожеж врятували від знищення 6 будівель. Загиблих та травмованих на пожежі немає. Рятувальники звертаються до громадян: діти часто не відчувають та не розуміють тієї небезпеки, яку несе в собі вогонь. Тому слід проводити з ними роз’яснювальну роботу щодо навчання їх правилам безпеки. Пам’ятайте, що життя наших дітей залежить тільки від нас самих!