19-20 серпня 2016 у Чернівцях – турнір пам’яті видатного буковинського футболіста

19-20 серпня 2016 у Чернівцях – турнір пам’яті видатного буковинського футболістаУ п’ятницю та суботу, 19-20.08.16, на стадіонах «Мальва» та «Буковина» відбудеться турнір з футболу пам’яті одного з кращих футболістів в історії Буковини Романа Угренчука.

Ініціатор проведення цього Меморіалу Іван Зайцев акцентує увагу, що це турнір пам’яті видатного буковинського футболіста, адже Роман Георгійович справді має в активі блискучі виступи та визнання кращим на всесоюзному рівні, а потім першим і єдиним отримав звання майстра спорту за багаторічні безперервні виступи у складі рідної «Буковини».

Отож, Меморіал Угренчука 2016, як повідомив SportBuk.com голова міської федерації футболу Сергій Задорожняк, проводиться з ініціативи ФК «Динамо» (Чернівці, представник Зайцев Іван Миколайович) і за фінансової та організаційної підтримки Управління по фізичній культурі та спорту Чернівецької міської ради (начальник Макаренко Дмитро Васильович), Чернівецької обласної федерації футболу (голова Орлецький Василь Григорович). Інформаційна підтримка – телеканал «Чернівці», облцентр «Спорт для всіх» (SportBuk.com) та інші.

На першому етапі чотири команди шляхом жеребкування розбиті на дві півфінальні пари. Матчі цієї стадії відбудуться на стадіоні «Мальва». А вже матчі за місця прийматиме стадіон «Буковина».

Учасники турніру:
ФК «Динамо» – представник Зайцев І.М.
«Ленківці» – представник Гільчук Ю.
ФК «Колос» (Новоселиця) – представник Фока І.І.
ФК «Спарта-Буковина» – представник Кердей О.І.

Календар ігор:

1/2 фіналу

19.08. 15.00 «Мальва» «Ленківці» – ФК «Динамо»
19.08. 16.00 «Мальва» ФК «Колос» – ФК «Спарта-Буковина»

Матч за 3 місце
20.08. 13.30 КСОП «Буковина»

Фінал

20.08. 15.00 КСОП «Буковина» Фінал

Джерело: SportBuk.com

peredplata