Буковинка Лупу пройшла у півфінал з бігу на 800 метрів на Олімпіаді в Ріо

Троє представниць України завершили кваліфікаційний забіг на відстані у 800 метрів в рамках легкоатлетичної програми ХХХІ Літніх Олімпійських ігор, передає УНН.

Двоє українок завоювали путівку у півфінал з бігу на 800 метрів на Олімпіаді в Ріо, серед них і буковинка Наталка Лупу.

Наталія Лупу напряму завоювала путівку у півфінал, фінішувавши на другій позиції у забігу № \”5\” (1:59,91 с).

Наталія Прищепа хоч і не увійшла до топ-2 свого забігу, але за додатковими показниками з часом 1:59,8 також потрапила у півфінал.

Натомість Ольга Ляхова з показником 2:03,02 секунди припинила виступи у Ріо.

Півфінальні забіги на 800 м відбудуться у четвер, 18.08.16, точніше в ніч на п’ятницю:
1 забіг – 03:15, 2 забіг – 03:21, 3 забіг – 03:27.

Нагадаємо, що Н.Прищепа є тріумфаторкою чемпіонату Європи з легкої атлетики в Амстердамі (2016) на дистанції 800 метрів, а Н.Лупу вигравала \”золото\” чемпіонату Європи в закритому приміщенні та ставала срібною призеркою чемпіонату світу (2012).