У столиці Буковини зустрілись керівники митних відомств України, Молдови та Румунії

У столиці Буковини зустрілись керівники митних відомств України, Молдови та РумуніїСьогодні, 19 серпня, у Блакитній залі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбулась тристороння зустріч делегацій митних адміністрацій України, Молдови та Румунії, учасників якої від імені представницької влади краю привітав голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян.

Так, в.о. заступника Голови ДФС України Мирослав Продан, Віце-президент Національного агентства з фіскального адміністрування, координатор митних органів Румунії Дорел Фронда та Генеральний директор Митної служби при Міністерстві фінансів Республіки Молдова Віталій Врабіє разом з колегами обговорили шляхи виявлення та протидії контрабанді, а також механізми підвищення ефективності систем обліку регулярних переміщень продукції і товарів через митні кордони трьох держав.

«Незважаючи на доволі непросту ситуацію в країні, ми не повинні забувати про міжнародний імідж України та докладати максимум зусиль до приведення діяльності національних служб та відомств у відповідність до європейських та світових стандартів», – відзначив Іван Мунтян, звертаючись до учасників зустрічі.

Джерело: Прес-служба обласної ради

Новини Партнерів