Бурбак запевняє, що Продан намірився плюнути в обличчя громади

Бурбак запевняє, що Продан намірився плюнути в обличчя громадиДепутати Чернівецької міської ради зібрали майже всі необхідні підписи обранців, які необхідні для висунення кандидатури лідера фракції \”Рідне місто\” Василя Продана на посаду секретаря міськради.

Про це у коментарі журналісту molbuk.ua повідомив народний депутат Максим Бурбак.

\”Цей політичний персонаж, який має нічим не підтверджені амбіції керувати всім містом, який має ще й комплекс Наполеона, хоче зробити так, щоб за нього було зібрано підписів 2/3 від депутатського складу міськради. Тобто, щоб це було таким \”клацанням\” по носу Каспруку. Але це не \”клацання\”, а плювок в обличчя громади\”, – сказав Бурбак.

Також він додав, що \”всі ті прізвища депутатів, які підписались під кандидатурою очільника бригади \”Михайлішина-Продана\”, всі Чернівці знатимуть їх\”.

\”Це стосується \”Свободи\”, \”Батьківщини\”, з якою ми колись воювали з Проданом-Михайлішиним, а тепер вони продались… Це стосується \”Самопомочі\”, \”Народного контролю\”. Всі ці прізвища знатимуть усі чернівчани – це я вам гарантую\”, – додав народний депутат.

Водночас Бурбак зауважив, що у міській раді повинна існувати дієва опозиція.

\”Але не за принципом \”чим гірше, тим краще\”. Конструктивна дієва опозиція. Це не означає, що все, що говорить Каспрук, не підтримувати в жодному разі. Якщо вони такі дієві, якщо вони збирають депутатів – а бачу, що вікна в офісі на Університетській горять і вночі – то створіть собі \”тіньову\” міськраду. Оберіть собі \”тіньового\” мера, покладіть собі на голову корону і керуйте! Пропонуйте свої програми. Можливо тоді ваші амбіції будуть задоволені\”, – додав Бурбак.

Джерело: molbuk.ua

Новини Партнерів