Операція-дестабілізація. \”Шатун\” для Закарпаття. Що готує Росія для Буковини?

Операція-дестабілізація. "Шатун" для Закарпаття. Що готує Росія для Буковини?Хакери виклали \”план Суркова для дестабілізації в Україні\”

Терміни реалізації комплексу заходів – листопад-березень.

Хакерська організація \”КіберХунта\” заявила, що отримала доступ до е-mail-листування помічника російського президента Владислава Суркова. У ньому нібито знайдено план заходів дестабілізації суспільно-політичної ситуації в Україні та документ про створення республіки на території Закарпаття.

Документи викладено на сайті \”КіберХунти\”.

У першому з них обґрунтовано необхідність дестабілізації тим, що Україну треба примусити повернути собі Донбас на умовах Росії. Мета дестабілізації – дострокові парламентські і президентські вибори, терміни заходів – листопад 2016-березень 2017 року.

Серед запропонованих заходів – переговори з опозиційними партіями (Опоблок, \”Батьківщина\”, Радикальна партія Ляшка) про організацію \”загальнодержавного протесту – \”Тарифного Майдану\” в другій половині листопада.

Також для розкачування громадської думки запропоновано \”використовувати навмання\” нардепів Мустафу Найєма, Сергія Лещенка, Світлану Заліщук і Ольгу Червакову. Їм нібито повинні злити дані для \”масштабних розслідувань корупційної діяльності команди Порошенка\”. Для цих самих цілей запропоновано задіяти громадських діячів і журналістів Віталія Шабуніна, Дмитра Гнапа, Дениса Бігуса, Олександра Дубинського й Олексія Шалайського.

Заплановано також ввести в середовище волонтерів своїх людей, щоб сіяти паніку; проводити хресні ходи; розвивати сепаратизм у регіонах.

Операція-дестабілізація. "Шатун" для Закарпаття. Що готує Росія для Буковини?
Операція-дестабілізація. "Шатун" для Закарпаття. Що готує Росія для Буковини?

Джерело

Новини Партнерів