За привласнення коштів вкладників екс- завідуючому державного банку дали 6,6 років позбавлення волі

За привласнення коштів вкладників екс- завідуючому державного банку дали 6,6 років позбавлення воліАпеляційний суд Чернівецької області підтримав позицію обласної прокуратури та залишив без змін вирок Кельменецького районного суду від 04.03.2016 про засудження колишнього завідувача відділення ПАТ «Державний ощадний банк України» до реальної міри покарання за привласнення грошових коштів вкладників та службове підроблення. Про це інформує рес-служба прокуратури Чернівецької області.

Встановлено, що обвинувачена, перебуваючи на посаді завідувача операційної частини відділення ПАТ «Державний ощадний банк України», зловживаючи своїм службовим становищем, шляхом складання та видачі завідомо неправдивих документів, в період з 2008 по 2012 рік привласнила 7 тис. євро та 3 тис. доларів США, які належали вкладникам державного банку.

У 2013 році жінка була засуджена за аналогічні злочини – привласнення 181 тис. доларів США та 48 тис. євро до 5 років 6 місяців позбавлення волі.
Суд призначив обвинуваченій остаточне покарання у вигляді 6 років 6 місяців позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням адміністративно-господарських обов’язків на 3 роки, та з конфіскацією всього її особистого майна.

peredplata