Вибух в військовій частині в Чернівцях розслідуватиме спеціальна комісія

Вибух в військовій частині в Чернівцях розслідуватиме спеціальна комісіяУ територіальному управлінні Держгірпромнагляду в Чернівецькій області створено комісію з технічного розслідування аварі, пов’язаної з використанням газу у побуті, що мала місце в обласному центрі Буковини на території військової частини у ніч на третє березня. Комісія вже розпочала свою роботу. Очолив її заступник начальника управління Держгірпромнагляду у Чернівецькій області Іван Луцак. До складу комісії також включено головного державного газотехнічного інспектора управління Держгірпромнагляду Івана Гордея, технічного інспектора Чернівецького експертно-технічного центру Анатолія Грубляка, представників ПАТ «Чернівцігаз», керівництва військової частини. Робота комісії має бути завершена до кінця другої декади місяця – дев’ятнадцятого березня. Тоді фахівці оприлюднять остаточні дані про причини та обставини аварії, в якій постраждали троє військовослужбовців, повідомляє прес-служба тер управління Держгірпромнагляду в Чернівецькій області.

Нагадаємо, 3 березня, близько 00.30, на контрольно-технічному пункті топогеодезичного центру Головного управління оперативного забезпечення Збройних Сил України, яка дислокується в Чернівцях, стався вибух газу, в результаті чого постраждали троє військовослужбовців добового наряду. Вони були терміново доставлені до лікарні швидкої медичної допомоги міста Чернівці. Зараз їх стан стабільний, загрози життю немає.

За попередніми даними, газ накопичився в приміщенні контрольно-технічного пункту внаслідок його витоку з газової магістралі, прокладеної поруч з територією військової частини за її межами.

Розслідуванням події на місці працюють представники військової прокуратури Чернівецького гарнізону, Військової служби правопорядку у Збройних Силах України, Головного управління МНС у Чернівецькій області, газової служби і комунальних служб міста Чернівці\”.

Світлина

Новини Партнерів