Чернівецька область отримала вакцини проти гепатиту В, дифтерії, правця, кашлюка

Чернівецька область отримала вакцини проти гепатиту В, дифтерії, правця, кашлюка

Враховуючи ускладнення ситуації з правцем та кашлюком у сусідніх областях з Чернівецькою, буковинців просять активніше приводити дітям щеплення – повідомляє прес-служба Чернівецької ОДА.

Відповідно до Наказу Міністерства охорони здоров’я України №881 від 01.08.2017 року, до Чернівецької області надійшла чергова партія імунобіологічних препаратів. Зокрема, Буковина отримала вакцину для профілактики гепатиту В, а також від дифтерії, правця, кашлюка (АКДП), котра призначена для проведення щеплення дітям до півтора року.

АКДП надійшло в область у кількості 78530 доз. Для повного покриття потреби в цьому імунобіологічному препараті до кінця 2017 році ще необхідно понад 11 тисяч доз. Вакцини проти гепатиту В надійшло 30785 доз, чого цілком достатньо на поточний рік для Чернівецької області.

У зв’язку з ситуацією щодо захворюваності на правець та кашлюк у сусідніх з Чернівецькою областях (у Львівській області зареєстровано важку форму правця у дитини та летальний випадок немовляти внаслідок кашлюка), фахівці Департаменту охорони здоров’я Чернівецької обласної державної адміністрації закликають мешканців області активно приходити з дітьми в лікувально-профілактичні заклади для проведення профілактичних щеплень від цих важких інфекційних захворювань. Вакцинація – єдиний захист.

peredplata