Чернівецькі спортсмени серед кращих в Україні

Минулими вихідними у Києві у приміщенні спорткомплексу «Більшовик» відбувся перший тур дитячої ліги клубного чемпіонату України з настільного тенісу серед кадетів 2003 року народження.
У змаганнях брали участь тенісисти з Буковини як і хлопчики, так і дівчатка.

Непогано виступила команда кадетів-хлопців у складі Олександра Масікевича, Руслана Гайсинюка та Євгенія Васкана (тренери Оксана Шкурей та Тетяна Волинкіна).
Вони були гідними суперниками своїх ровесників зі столиці України, з Дніпра та інших міст, де настільний теніс культивується як пріоритетний вид спорту. До першого фіналу хлопчикам не вистачало тільки якогось везіння. Буковинці потрапили у другий фінал, де відразу захопили лідерство. І у загальному командному заліку посіли 7 місце.

Серед дівчаток-кадеток України 2003 р. н. буковинки також не пасли задніх. Під керівництвом тренера Інги Їжаковської три юні тенісистки Яна Савка (тренер Андрій Гречаний), Юстина Павлено та Валерія Лещук (тренер Інга Їжаковська) увійшли до десятки сильніших. Вони посіли 9 місце.

Ще двоє юних спортсменів з Буковини грали у командах інших областей. Зокрема, гімназистка Чернівецької гімназії №4 Тереза Крушельницька разом з командою своїх ровесників з Києва посіла 8 місце.

А гімназист гімназії №3 Максим Мельничук грав за команду СДЮСШОР міста Рогатина Івано-Франківської області. Разом з двома Назарами, Кіщуком та Третяком.

Чернівецькі спортсмени серед кращих в Україні

На фото зліва направо: Максим Мельничук, Назар Третяк, Назар Кіщук.

Максим посів перше місце у І турі дитячої ліги клубного чемпіонату України. Зауважимо, що ці хлопчики молодші від заявлених суперників: два Назари з 2004 року народження, а Максим з 2005 р. н. Але вони показали високу майстерність гри та велику волю до перемоги. Команда не програла жодної зустрічі. І виборола перше місце. Друге місце посіла команда зі Львова. Третє – з Києва.

Наступний ІІ тур дитячої ліги клубного чемпіонату України з настільного тенісу серед кадетів 2003 р. н. відбудеться 22-26 листопада у Львові.

Р.S. Команда СДЮСШОР м. Рогатина у складі Назара Кіщука, Назара Третяка та Максима Мельничука минулого сезону виборола срібні медалі клубного чемпіонату України серед кадетів 2002 р.н. А Максим Мельничук разом з Артемом Овчинніковим ще став чемпіоном КЧУ серед міні-кадетів.

peredplata