Майже 20 тисяч пачок сигарет затримали прикордонники на Буковині

Майже 20 тисяч пачок сигарет затримали прикордонники на Буковині

Чергові спроби незаконного переміщення до Румунії контрафактних тютюнових виробів, цими вихідними упередили прикордонники Чернівецького загону – інформує прес-служба Чернівецького прикордонного загону.

Так, неодноразові спроби переправи тютюнової продукції до сусідів фіксувалися на ділянці відділів «Селятин» та «Черепківка». Пакунки із понад 12 тисяч пачок сигарет намагалася перемістити група осіб поблизу населеного пункту Селятин. Під час спроби затримати порушників, прикордонники здійснили кілька попереджувальних пострілів угору. Проте невідомі особи, скориставшись гірською місцевістю, залишили пакунки із контрабандним товаром та вдалися до втечі. Усього було вилучено 12 тисяч 500 пачок контрафактних сигарет марок «Марбле» та «Ротманс». Пошук власників сигарет триває.

Крім того, ящики із 7 тисячами пачок сигарет марки «Ашіма», було виявлено прикордонниками відділу «Черепківка» на відстані близько 50 метрів від лінії державного кордону з Румунією. Пакунки із тютюновими виробами були запаковані у чорний поліетилен, ретельно заховані, та підготовлені до незаконної переправи через кордон. Наразі усі тютюнові вироби доставлені до відповідних прикордонних підрозділів та в подальшому будуть передані представникам ДФС у Чернівецькій області.

peredplata