У Чернівцях бойкотують прокат фільму \”Кіборги\”

7 грудня в український прокат вийшов фільм \”Кіборги\” Ахтема Сеїтаблаєва. До цього був цикл презентацій в Маріуполі, Запоріжжі, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Тернополі, а офіційна прем\’єра картини відбулася 6 грудня в Києві. Продюсер фільму Іванна Дядюра розповіла DT.UA про досвід продюсування в Україні та особливості прокату нового фільму.

У Чернівцях бойкотують прокат фільму "Кіборги"

За словами Дядюри, для прокату на екранах України випущено 158 копій \”Кіборгів\”. \”Якщо порівнювати, то, наприклад, фентезі \”Сторожова застава\” — 149 кінотеатрів, кінокомедія \”DZIDZIO контрабас\” — 154 кінотеатри\”, – зазначила вона.

Разом з тим, не всі кінотеатри відгукуються на пропозицію пустити в прокат складну військову драму.

\”Наприклад, у Чернівцях є два сучасних кінотеатри – імені Ольги Кобилянської та Кінопалац \”Чернівці\”. Вони відмовилися брати \”Кіборгів\” у прокат\”, – заявила Дядюра.

При цьому, за її словами, відмова не була нічим мотивована.

\”Ми їм спочатку писали письмові запити, дзвонили. Але там просто перестали брати слухавку і відповідати. І ось, мабуть, таких відвертих бойкотів \”Кіборгів\” більше в Україні ніде і не було\”, -додала продюсер.

У Чернівцях бажаючі можуть переглянути фільм \”Кіборги\” у кіноклубі \”RED\”, по вул. Кобилянської, 36, фільм демонструватимуть до 13 грудня о 17.40 та 19.50
та у кінотеатрі «Ефект» фільм демонструється протягом двох тижнів щодня о 16.00, та о 18.00

Довідка
\”Кіборги\” — повнометражний художній фільм режисера Ахтема Сеїтаблаєва про оборону Донецького аеропорту під час війни на Донбасі. Сценарій написаний Наталією Ворожбит.
Кінострічка є одним з переможців 8-го конкурсного відбору Держкіно та отримала державну фінансову підтримку на 50 % собівартості фільму в розмірі майже 24 мільйонів гривень. Загальна вартість кінофільму оцінюється в майже 48 мільйонів гривень.
Прем\’єра кінокартини в Україні відбулась 6 грудня 2017 року — в День Збройних сил України.

P.S. У Кінопалаці \”Чернівці\” журналістам Інформаційного агентства АСС повідомили, що зараз на ремонті: \”До мене не звертались особисто. Я повідомив продюсерські компанії офіційним листом попередньо, що тимчасово всі кінопокази у нашій великій залі призупинені. Зала закрита на ремонт, коли завершиться ремонт, ми зможемо показати цей фільм\”, – сказав директор кінопалацу «Чернівці» Руслан Зварун.

peredplata