Чим закінчиться політична кар\’єра губернатора Чернівецької області Фищука

Президент України Петро Порошенко даремно слів на вітер не кидає. Недавно було прийнято зміни до Закону України \”Про державну службу\”. У зв’язку з суттєвими змінами умов праці керівників обласних та районних рад було повідомлено про можливість їх звільнення з роботи. Наш губернатор, напевне не вірив, що його можуть звільнити, і казав, що все буде добре, і він залишиться на посаді.

Чим закінчиться політична кар'єра губернатора Чернівецької області Фищука

Губернатор Фищук останнім часом почав загравати з політичними партіями, які не мають дотичності до президента. Це партія ВО «Батьківщина» на чолі з Іваном Мунтяном, Аграрна партія з Козаком. Тому за такі речі треба відповідати з усією суворістю. Хитруючи, Фищук не помітив, як перехитрував сам себе. З усього видно, що Максим Бурбак, народний депутат від «Народного фронту», його захищати не буде. І Олександру Фищуку треба буде поступитися посадою голови Чернівецької ОДА.

Вже не йдеться про те, чи перезимує він у кріслі губернатора, а йдеться, чи утримається на посаді до свого дня народження (12 січня, – ред.).

Хтось в інформаційному просторі необачно закинув, що Олександр Георгійович стане головою Кіцманської районної державної адміністрації (посада звільнилася після смерті Друцула), але навряд чи він стане головою, бо проявив себе не як виходець з Майдану, а як угодовець. Тому і майданівці, і активісти робитимуть все, аби не допустити Фищука до керування Кіцманським районом.

Отак безславно може закінчитися політична кар’єра того, хто дуже хотів перехитрити всіх, а зрештою перехитрив сам себе.