На Буковині браконьєри вбили оленів

За фактами браконьєрства на території Красноїльської ОТГ проводиться слідствою Про це повідомляє прес-служба Чернівецького ОУЛМГ.

На Буковині браконьєри вбили оленів

Працівники лісової охорони, підпорядкованої Чернівецькому обласному управлінню лісомисливського господарства, виявили факти незаконного полювання та добування диких тварин, у тому числі віднесених до Червоної книги України.

Браконьєрство тривало в адміністративних межах Красноїльської ОТГ та на території селища міського типу Крастоїльськ (Сторожинецький район).

«Встановлено, що мешканці цього селища систематично проводили незаконне полювання», – повідомив головний спеціаліст ЧОУЛМГ Микола Орендович.
Чернівецьке ОУЛМГ направило лист до правоохоронних органів з відповідною інформацією. Матеріали про виявлені і задокументовані вищевказані правопорушення передані у Головне управління Національної поліції України у Чернівецькій області та у Сторожинецький відділ НП для проведення слідчих дій.

Проведено обшуки за місцем проживання браконьєрів.
Слідство триває.

Нагадаємо, що за новими таксами для обчислення розміру відшкодування збитків, завданих унаслідок порушення законодавства у галузі мисливського господарства та полювання, за незаконний відстріл оленя європейського браконьєри повинні сплатити державі 60 тис. грн, за оленя плямистого – 50 тис. грн, за лань та кабана – 40 тис. грн, козулю та муфлона – 32 тис. грн. з конфіскацією зброї та транспортних засобів.
Такси за незаконне добування представників фауни не замінюють штраф за самий факт порушення закону. Штраф сплачується окремо.
А за добування червонокнижних видів тварин наступає кримінальна відповідальність.

peredplata