Посівний календар буковинським ґаздам. Коли і що садити

Посівний календар буковинським ґаздам. Коли і що садитиСприятливі та несприятливі дні для замочування насіння, сівби, садіння та пересаджування городніх культур і квітів.
Для зручності дачників, садівників-городників друкуємо місячний посівний календар на 2018 рік. З його допомогою ви зможете правильно планувати найважливіші сільськогосподарські роботи.

Посівний календар враховує чотири фази Місяця, що впливають на біологічні процеси всього живого, у тому числі й на життя рослин.
Досвідчені дачники, садівники городники та любителі квітів стверджують, що використання місячного посівного календаря допомагають спланувати посівні роботи й збільшити майбутній урожай, сприяє поліпшенню його якості.

Якщо ж у вас немає можливості виконувати всі рекомендації місячного посівного календаря, зверніть увагу на загальні рекомендації:

– культури, що ростуть над землею, необхідно садити в період Місяця, який росте (у період від Молодика до Повні). Рослини, у яких плоди розвиваються під землею (корінці), слід садити у період Місяця, коли він спадає (від Повні до Молодика). У фазі, коли Місяць спадає, добрий врожай дають коренеплоди, цибулинні, найкраще розвивається підземна частина рослин, коріння дерев та кущів. У фазі Місяця, що росте, щедрий врожай дадуть рослини, які дають плоди, листя над землею;
– найбільш родючими знаками зодіаку вважаються “водні” знаки: Рак, Риби і Скорпіон. Коли Місяць перебуває під впливом цих знаків, можна висаджувати практично будь-які рослини і розраховувати на добрий урожай. Досить родючі Телець, Терези, Стрілець та Козеріг. Нейтральні знаки зодіаку: Овен, Близнюки, Діва, не дуже врожайний Лев;
– найбільш несприятливим періодом для сівби, садіння, а особливо пересадки рослин є Місяць у знаку Водолія.;
– у фазі Молодика і Повного Місяця землю й рослини чіпати не можна – ні полоти, ні збирати врожай, ні садити, ні поливати, ні обрізати;
– найкращим часом для садіння рослин є час відразу після сходу сонця і перед полуднем.

Посівний календар 2018

Посівний календар буковинським ґаздам. Коли і що садити