Заступника мера Чернівців відпустили під заставу в сумі 106 тисяч гривень

Заступника мера Чернівців відпустили під заставу в сумі 106 тисяч гривень

Фото: СБУ

Подільський районний суд Києва відмовився заарештувати заступника голови Чернівецької міської ради Володимира Середюка й установив заставу в розмірі 106 тис. гривень. Про це йдеться в матеріалах суду, передають Українські Новини.

Прокурор просив суд обрати для Середюка запобіжний захід у вигляді утримання під вартою.

Досудовим розслідуванням установлено, що Середюк, змовившись із виконуючим обов\’язки голови правління державної акціонерної компанії \”Хліб України\”, директором дочірнього підприємства \”Хліб України\” \”Чернівецький комбінат хлібопродуктів\” вимагали від директора приватної компанії щомісячну неправомірну вигоду в розмірі 100 тис. гривень за невживання заходів для розірвання договору оренди державного майна, а саме промислових приміщень.

Суд відмовив прокуратурі в задоволенні клопотання й застосував до підозрюваного запобіжний захід у вигляді застави в розмірі 105 720 гривень.

Крім того, суд поклав на Середюка такі зобов\’язання: прибувати до прокурора, слідчого або суду на першу вимогу; не відлучатися з населеного пункту, у якому він фактично проживає; здати на зберігання свій закордонний паспорт.

Крім того, прокуратура клопоталася про домашній арешт для керівника \”Хліба України\” (згідно з держреєстром фізичних осіб, це Андрій Поляков).

Суд частково задовольнив клопотання й поклав на нього такого ж зобов\’язання, як і на Середюка.

Як відомо, 4 травня, Служба безпеки України та прокуратура затримали керівника державної акціонерної компанії \”Хліб України\” і заступника мера Чернівців за підозрою в отриманні 200 тис. гривень хабара.

peredplata