Служба зайнятості пропонує безробітним тимчасову зайнятість

Серед активних заходів сприяння зайнятості населення Чернівецької області, які здійснює державна служба зайнятості, вагоме місце посідають громадські та інші роботи тимчасового характеру. Про це повідомляє директор Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.
«Залучення людей до таких робіт вирішує одночасно кілька важливих завдань: забезпечення тимчасової зайнятості громадян, які шукають роботу, особливо тих що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, задоволення суспільно корисних потреб в інтересах територіальної громади», – наголошує Л. Кожолянко.
Упродовж січня-квітня 2018 року до громадських та інших робіт тимчасового характеру Чернівецькою обласною службою зайнятості залучено 768 осіб, з них 715 безробітних.Найбільш поширені види громадських робіт: роботи на об’єктах соціальної сфери, супровід інвалідів по зору.
Долучаючись до виконання тих чи інших суспільно корисних завдань, безробітні мають можливість ознайомитися з виробництвом, набути професійних навичок, зарекомендувати себе і згодом працевлаштуватись на постійне місце роботи.
Служба зайнятості працює заради досягнення головної мети – благополуччя кожної людини, яка сподівається на допомогу в працевлаштуванні.
Інформує Чернівецький обласний центр зайнятості.