\”Інтер\” опинився у центрі скандалу через заяви про \”фашизм\” в Україні

"Інтер" опинився у центрі скандалу через заяви про "фашизм" в УкраїніНа відео ведучі телеканалу Андрій Доманський та Анастасія Даугуле репетирують промову до концерту з нагоди Дня перемоги.

Оприлюднений в інтернеті уривок концерту до Дня перемоги 9 травня, який, як передбачається, покаже телеканал \”Інтер\”, викликав різку критику користувачів через слова ведучих про перейменування вулиць в Україні \”іменами фашистських злочинців\”.

Про це повідомляє Радіо Свобода з посиланням на фрагмент відео, опублікований в Twitter блогером Thirteen.

Так, на відео ведучі телеканалу Андрій Доманський та Анастасія Даугуле репетирують промову до концерту з нагоди Дня перемоги.

\”Вісім мільйонів українців загинули від рук фашистських загарбників. Це наша історія. Це наша генетична пам’ять\”, – каже на оприлюдненому уривку ведуча Анастасія Даугуле.

\”І сьогодні ми не можемо дозволити, щоб вулиці наших міст називали іменами фашистських злочинців, а їхні портрети безкарно проносили під час факельних ходів у нашій столиці, де кожен метр просякнутий кров’ю наших співвітчизників\”, – продовжує інший ведучий, Андрій Доманський.

\”І нехай нам деколи здається, що все проти нас, що ми чужі в своїй країні, але це не так. Нас – багато, нас – сотні в цій залі і мільйони перед екранами телевізорів… Це ми 9 травня приносимо квіти до вічного вогню, це ми щороку відновлюємо пам’ятники воїнам, які загинули у війні з фашизмом\”, – кажуть далі ведучі.

Нагадаємо, у 2016 році офіс телеканалу \”Інтер\” ставав об’єктом блокування й навіть підпалу.

Новини Партнерів