У Чернівцях пройшов фестиваль до Дня матері та сім’ї

У Чернівцях пройшов фестиваль до Дня матері та сім’ї

Вчора, 13 травня, на Центральній площі міста Чернівці пройшов фестиваль приурочений до Дня Матері та Сім’ї.
Фестиваль розпочався з ходи від церкви св. Параскеви до Центральної площі, де відбулась основна частина нашого заходу. Про це повідомляє Національний Корпус Азовського руху м. Чернівці.

▫️Так, отець Володимир разом з хором храму св. Параскеви розпочав молебень, після якого з творчими номерами розпочався святковий концерт. Вихованці гуртків творчої самодіяльності продемонстрували свої співочі таланти, а деякі з них зачитали вірші, які були присвячені українській жінці-матері та сім’ї. Одразу після творчих номерів розпочалась акція для діточок «Крила мрії». Метою даної акції було намалювати свої мрії на великому аркуші паперу, який мав форму крил, та запустити мрії діток у небо, щоб вони неодмінно здійснились.

▫️Варто зазначити, що сім’єю року стала сім’я побратима, воїна Правого Сектору-друга Довбуша.

▫️Наступна ідеологічна частина заходу пройшла в громадській приймальні Національного Корпусу, де учасниця сестринства св. Ольги – Олександра Скляр та кандидат філософських наук – Едуард Юрченко прочитали лекції, які стосувалися актуальних тем сьогодення, зокрема протидії ліволіберальному, деструктивному екстремізму.

Ми висловлюємо щиру вдячність представникам УПЦ КП, представникам ініціативи «Катехон», учасникам «Зентропи України» та вихованцям гуртків творчої самодіяльності за те, що допомогли організувати справжнє українське свято. Ну і, звичайно, висловлюємо вдячність сім’ям, які незважаючи на погану погоду відсвяткувати День Матері разом з нами.

peredplata