Мороз -20 і багато снігу: яка зима до нас завітає

Справжня зима прийде в Україну з 12 грудня. До кінця ж листопада в Україні буде триматися плюсова температура за винятком періоду з 17 по 23 листопада. Про це повідомив народний синоптик Леонід Горбань. Тим не менше, в грудні очікується період з плюсовою температурою, передають Патріоти України.

“Стійка зима, за моїми даними, почнеться з 12 грудня. Перші чотири дня грудня місяця буде мінусова температура, потім п’ять днів плюсова – до 4 градусів тепла. А з 12 грудня і до кінця місяця –– одні “мінуси”, – розповів Горбань.

За його словами, морози будуть не сильні, максимум мінус 12. І тільки 24-25 грудня температура може опуститися до -13…-15 градусів.
“Наступні місяці також будуть холодними – весь січень морозний, а лютий буде навіть холодніше січня. Морози будуть досягати -18…-20 градусів. Очікуються також рясні снігопади. Великих періодів відлиги не передбачається. Практично вся зима буде дуже сніжною”, – підкреслив він.

Інший синоптик Володимир Деркач впевнений, що морози в Україну прийдуть на початку листопада. Він також попередив про невеликі опади.

“Зима почнеться по-зимовому – частими опадами в першій декаді грудня. Десь з середини першої десятиденки грудня настане відлига. Температура буде плюсовою. Друга декада грудня буде відрізнятися нетипово теплою погодою, іноді з невеликими опадами. Тільки в свято Миколая трохи похолодає. спочатку прийдуть нічні морози, а потім і денні, можливі невеликі опади. Це похолодання протримається до кінця року”, – зазначив він.