Чернівецькій міській раді повернуто земельну ділянку вартістю понад 5 млн грн

За позовом прокуратури товариство звільнило та повернуло Чернівецькій міській раді земельну ділянку житлової та громадської забудови вартістю понад 5 млн грн – Чернівецька обласна прокуратура. 

Чернівецька місцева прокуратура зверталась до Господарського суду Чернівецької області з позовом в інтересах держави в особі Чернівецької міської ради до товариства з обмеженою відповідальністю про звільнення самовільно зайнятої земельної ділянки площею 0, 1387 га із земель запасу міста Чернівців.

Встановлено, що товариство з обмеженою відповідальністю, яке здійснювало будівництво багатоквартирного житлового будинку на орендованій у Чернівецької міської ради земельній ділянці, самовільно зайняло сусідню земельну ділянку комунальної власності та використовувало її без наявності будь-яких правовстановлюючих документів.

Під час розгляду справи, товариство до постановлення рішення суду добровільно звільнило та повернуло за актом приймання-передачі земельну ділянку міській раді, що стало підставою для закриття судом провадження у зв’язку із відсутністю предмета спору.

 

Новини Партнерів