Хто прийде на місце Папієва?

Хто прийде на місце Папієва?Місце Папієва може дістатися Галицю, Федоровичу, Березовському, Романюку або Харабарі.

Як стало відомо з достовірних джерел, в область майже інкогніто заїхали представники президентської адміністрації, які мають до кінця тижня безпосередньо на місці проаналізувати суспільно-політичну ситуацію в області і повернутися в столицю з пропозиціями щодо нового зверхника Буковини. Вселилися вони в готель \”Георг Палац\”.

Серед кандидатур на губернаторське крісло п’ятеро претендентів – Галиць, Федорович, Березовський, Романюк, Харабара. Принаймні, саме ці прізвища фігурують у анкеті і саме у такій послідовності.

Як сказав один з претендентів, з яким уже бесідували столичні гості, вони мають провести зустрічі з головами райадміністрацій і районних рад, керівниками підприємств і організацій, депутатами обласної ради.

Причому, зі слів джерела, до депутатського корпусу обласної ради у них особлива увага – це, очевидно, щоб майбутній губернатор мав вплив на прийняття в сесійному залі потрібних владі рішень.

З головою обласної ради Гайничеру уже розмова, кажуть, була, але про що йшлося і кого з названих кандидатур підтримує Михайло Іванович – невідомо.

До речі, не випадково, мабуть, і проживання государевих посланців у готелі, власника якого днями нагородив Президент.

Прикметно, що ця робота ведеться за спиною чинного губернатора Папієва, якого Президент відправив на цей тиждень у Польщу.

Джерело Букньюз