На Буковині закрили 88 шкіл, 23 населених пункти залишаються знеструмленими

На Буковині закрили 88 шкіл, 23 населених пункти залишаються знеструмленимиУ Чернівецькій області з 17 грудняе призупинено навчальний процес у 88 навчальних закладах краю: у Заставнівському, Хотинському, Герцаївському, Кельменецькому та Новоселицькому районах. Про це повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

Як повідомила на засіданні Обласного штабу з координації та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на території Чернівецької області заступник директора департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації Любов Тарангул, яке відбулося 16 грудня, їх наказом прийнято рішення точково призупинити навчально-виховних процес у тих школах та садках регіону, де електропостачання протягом доби не буде відновлено.

Протягом 16 грудня аварійними бригадами обленерго у Закарпатській, Вінницькій, Волинській, Тернопільській, Рівненській, Чернівецькій та Житомирській областях відновлено електропостачання 224 населених пунктів, що були знеструмленні протягом останніх діб, внаслідок несприятливих погодних умов (пориви вітру, дощ, мокрий сніг та ожеледь). Про це повідомляє прес-служба МНС.

Станом на 7 год. 17 грудня внаслідок несприятливих погодних умов (пориви вітру та ожеледь), через спрацювання автоматичних систем захисту ліній електропередач знеструмлено 371 населених пунктів у 11 областях. Зокрема, у Чернівецькій області залишаються знеструмленими 23 населених пункти.

Заступник директора департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації Любов Тарангул також доповіла штабу про заходи, які вжито для ремонту пошкодженої вночі, 13 грудня, снігопадом покрівлі навчально-виховного комплексу в с. Ставчани на Хотинщині. За її словами, було пошкоджено 100 м кв покрівлі навчального закладу, завдані негодою збитки становлять 37 тис. 163 грн. «Відновлювальні роботи на цьому об’єкті ведуться, сьогодні-завтра вони будуть завершені і з понеділка діти повернуться у свої класи», – повідомила Любов Тарангул.

А незабаром Департамент освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації проінформував, що 13 грудня 2012 року внаслідок інтенсивного снігопаду було зруйновано 100 м 2 покрівлі Ставчанського НВК Хотинського району. 15 грудня 2012 року, о 15:00 роботи з ремонту покрівлі у Ставчанському НВК Хотинського району завершено. З 17 грудня 2012 року навчальний процес буде відновлено.

Джерело