Г.Москаль про \”зелені інвестиції\” в Глибоцький район

Г.Москаль про "зелені інвестиції" в Глибоцький район“Найбільшим порушником Кіотського протоколу до Рамкової конвенції ООН про зміну клімату по викиду парникових газів з якогось дива став Глибоцький район Чернівецької області”, — сказав Геннадій Москаль. Нардеп просить Генпрокуратуру, МВС та Державну фінансову інспекцію здійснити перевірку реалізації 15 проектів цільових екологічних “зелених” інвестицій на загальну суму 37,8 мільйонів гривень.
– Незрозуміло, чому інвестиції й реалізація цільових екологічних проектів випали тільки на Глибоцький район Чернівецької області, – дивується Г.Москаль. – Складається враження, що саме цей район є єдиним і основним джерелом викидів парникових газів в області. Хоча, як мені відомо, тут не працює жодне з промислових підприємств. Державне агентство екологічних інвестицій України відповіло, що в Чернівецьку область направлено екологічних інвестицій на загальну суму 37,8 млн.грн. Як мене повідомили виборці, дана програма в Глибоцькому районі не завершена, незважаючи на те, що згідно з договором, генеральному підряднику ТОВ “Стройінвест 2007” було надано авансову плату в сумі 11 млн. грн.
Г.Москаль також звернувся до відповідних відомств із проханням перевірити можливі факти розкрадання даних екологічних інвестицій, непрозорого проведення тендеру та зловживань при реалізації цільових програм.

peredplata